Nowa ścieżka edukacyjna poświęcona opiece farmaceutycznej

Już od miesiąca możecie korzystać z naszej platformy e-learningowej Pierwszy Stół. Cieszymy się, że do nas zaglądacie i korzystacie z dostępnych kursów. Przecież tak naprawdę w tym wszystkim chodzi o to, żeby to czego się uczymy miało zastosowanie w codziennej praktyce, podnosiło nasze kompetencje i wizerunek w oczach pacjenta.

Jak nasze kursy mogą w tym pomóc? Przede wszystkim poprzez poprawę pewności siebie w obsłudze pacjentów (ścieżki: Lepsza Ekspedycja, Ziołolecznictwo, Receptura), pomoc w stopniowym wdrażaniu profesjonalnych usług dla naszych pacjentów (ścieżka: Opieka Farmaceutyczna) i rozwijanie bogatej wiedzy produktowej (ścieżka: Wiedza produktowa).

Z przyjemnością informujemy, że w dniu dzisiejszym startujemy z nową, rozbudowaną ścieżką edukacyjną na platformie Pierwszy Stół! Jak się pewnie domyślacie, nie może to być nic innego niż Opieka Farmaceutyczna, czyli to w czym specjalizuje się nasza firma.

Ścieżka Opieka Farmaceutyczna umożliwia wdrażanie w aptece konkretnych usług takich jak Przegląd Lekowy czy wykonanie pomiarów glikemii i ciśnienia, które możemy wykonywać już teraz.

Wszystkie kursy dostępne w ścieżce edukacyjnej Opieka Farmaceutyczna znajdziecie TU.

Related Articles