NQS – system jakości i bezpieczeństwa produktu

Kurs opisuje kategorie preparatów dostępnych w aptece oraz różnice w ich produkcji, dopuszczeniu do obrotu, wymaganiach, które muszą spełnić. Kurs sponsorowany przez firmę NutroPharma
NutroPharma · 2 lipca 2019

Przystąp do konkursu z nagrodami! Odpowiedz na 6 pytań po zakończeniu kursu. Regulamin konkursu. Odpowiedzi należy nadsyłać w dniach 1-20 stycznia 2020 (IV i ostatnia tura konkursu). 

Czy pamiętasz definicje produktu leczniczego, suplementu diety i wyrobu medycznego? Jakie są między nimi różnice? Czy wiesz w jakiej sytuacji suplement diety może okazać się lepszym wyborem niż produkt leczniczy?

Kurs opisuje kategorie preparatów dostępnych w aptece oraz różnice w ich produkcji, dopuszczeniu do obrotu, wymaganiach, które muszą spełnić. Kurs jest sponsorowany przez firmę NutroPharma.

Dla kogo przeznaczony jest kurs?

Kurs skierowany jest w szczególności do magistrów farmacji i techników farmaceutycznych pracujących na co dzień w aptece, ale stanowi też cenne źródło wiedzy dla przedstawicieli innych zawodów medycznych.

Korzyści dla uczestnika kursu

Po ukończeniu kursu:

  • zrozumiesz różnicę między różnymi kategoriami produktów,
  • odróżnisz suplement diety dobrej i złej jakości,
  • wyjaśnisz pacjentowi jak jest kontrolowana jakość i obrót suplementami diety.

Certyfikat

Po ukończeniu kursu każdy uczestnik otrzymuje imienny certyfikat potwierdzający odbycie kursu z uwzględnieniem uzyskanego wyniku.

Informacje o kursie

Ścieżka edukacyjna

Wiedza produktowa

Czas trwania

20 min.

Stopień trudności

Podstawowy

Dostępność

Bezpłatny

Zobacz jak wygląda kurs

Jak szkolenie ocenili nasi kursanci?

“Więcej dowiedziałam się o suplementach diety , które budziły moją niechęć oraz o wyrobach medycznych.”

“Świetnie podany temat z rzetelnymi i ciekawymi informacjami dla farmaceuty.”

“Kurs był bardzo przydatny dla mnie, bo odświeżyłam wiedzę na temat leków, suplementów diety, wyrobów medycznych i żspm, jakie są miedzy nimi różnice i że suplement tez może być bardzo dobrej jakości. Kurs był taką wiedzą w pigułce o czym farmaceuta powinien pamiętać gdy poleca coś pacjentom.”

Kurs od:

+578 uczestników
Nie zapisano

Kurs zawiera

  • 17 lekcje
  • 1 Test
  • Kurs Certyfikat