Chcę mieć zawsze aktualną wiedzę

Dlaczego tak ważna jest ciągła edukacja?

Wiedza, którą poznaliśmy na studiach wymaga ciągłej aktualizacji oraz weryfikacji. Jak jednak znaleźć na to czas w natłoku codziennych obowiązków w pracy i poza nią?

Z przeprowadzonego przez nas badania wynika, że większość z nas farmaceutów ma potrzebę rozwoju zawodowego i edukacji. To czego brakuje to odpowiednie narzędzia. Narzędzia, które są dostosowane do potrzeb farmaceuty stojącego za pierwszym stołem.

Platforma pierwszystol.pl to odpowiedź na tę potrzebę. Kursy stanowiące sendo platformy są źródłem wiedzy rzetelnej, aktualnej i przede wszystkim praktycznej. Dzięki temu całość zdobytych informacji może być od razu wykorzystana w codziennej pracy!

Tematyka kursów jest dostosowana do potrzeb farmaceutów i techników farmaceutycznych mających kontakt z różnymi pacjentami. Duża część materiałów poświęcona jest szczególnie wymagającym grupom, jak niemowlęta, dzieci, kobiety w ciąży i karmiące oraz osoby w wieku podeszłym.

Najważniejszą jednak wartością platformy jest to, że kursy są robione przez praktyków i dla praktyków.

Całe doświadczenie zdobyte na szkoleniach tysięcy farmaceutów oraz stworzeniu największego portalu edukacyjnego dla farmaceutów zostało wykorzystane w tworzeniu materiałów edukacyjnych na platformie.

Pierwszystol.pl to narzędzie do nauki, pozwalające odświeżyć i usystematyzować wiedzę, która na co dzień jest nam potrzebna w pracy z pacjentem, zarówno przy pierwszym stole jak i w trakcie konsultacji.