Super konkurs z nagrodami od 3PG

Weź udział w konkursie z nagrodami. Do wygrania są trzy vouchery na zakupy w sieci jubilerów Apart o łącznej wartości 1000 zł: 1 miejsce Voucher 500 zł, 2. i 3. miejsce Voucher 250 zł.

Dodatkowo każda osoba, która odpowie poprawnie na przynajmniej 3 z 4 pytań testowych, otrzyma 250 PharmaCoinów na swoje konto.

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w konkursie? Wystarczy posiadać aktywne konto na platformie PierwszyStół.pl (jeśli go nie masz, TUTAJ możesz się zarejestrować). Ważne, żeby zadbać, aby adres miejsca pracy, który jest podany na koncie, był aktualny. Jest to ważne, ponieważ nagrody są wysyłane na adres miejsca pracy. Drugim warunkiem udziału w konkursie jest zapoznanie się prezentacją poniżej i udzielenie 5 odpowiedzi (4 na pytania zamknięte i 1 otwarte).

Zgodnie z Regulaminem konkursu, aby wygrać nagrodę główną, czyli 1 z 3 voucherów, trzeba mieć 4 poprawne odpowiedzi na pytania testowe i wykazać się kreatywnością w pytaniu otwartym. Wśród osób, które spełnią powyższe warunki, komisja konkursowa wybierze 3 najciekawsze odpowiedzi.

Konkurs trwa od 4 do października 2020. Wyniki zostaną ogłoszone na fanpage PierwszyStół.pl dnia 3.11.2020 do godziny 12:00, a ponadto zwycięzcy zostaną o nich poinformowani drogą mailową. Do dzieła!

Co wiesz o 3PG?

Zaloguj się.