Chcę zainwestować w edukację zespołu

Dostęp do aktualnej wiedzy to najlepszy benefit dla Twojego zespołu aptecznego!

Stały, zgrany i doświadczony zespół to marzenie każdego pracodawcy. Jeśli jego zapewnienie jest Twoim zadaniem, to u nas dowiesz się co i jak robić, aby go u siebie zatrzymać.

Z przeprowadzonych przez nas badań jasno wynika, że dla 95% farmaceutów dostęp do aktualnej i fachowej wiedzy, zapewnianej przez pracodawcę, uatrakcyjnia miejsce pracy. Dla ponad 60% byłby to wystarczający powód, dla którego zdecydowaliby się na zmianę pracodawcy.

Abonament na platformie PierwszyStół.pl to:

  1. Wartościowy benefit dla pracownika
  2. Narzędzie edukowania personelu
  3. Wiedza produktowa na najwyższym poziomie

Dowiedz się, jak zatrzymać u siebie farmaceutów!

Imię i nazwisko*

Adres email*

Numer telefonu*

Nazwa apteki*

Co mówią nasi użytkownicy o kursach na PierwszyStół.pl?

Żałuję, że nie skorzystałem z “pierwszego stołu” wcześniej. Znakomita, konkretna wiedza praktyczna.

Kurs bardzo rzeczowy i praktyczny , u mnie przydatny zwłaszcza że jestem po kontroli WIF.

Kurs bardzo przydatny. Informacje przedstawione w prosty i przystępny sposób. Przypadki z życia niezwykle obrazowe.

Spełnił oczekiwania. BARDZO dużo się nauczyłam. Dla początkującego farmaceuty- w końcu jasne wyjaśnienie i pokazanie, że rp.farm. to dobre narzędzie, którego nie trzeba się bać, jeśli potrafi się z niego dobrze skorzystać. Bardzo dobre, obrazowe przykłady- zapamiętują się wręcz same.

Dlaczego warto dołączyć do grona abonentów PierwszyStół.pl?

Wartościowy benefit dla pracownika

Wykupienie abonamentu na platformie e-learningowej PierwszyStół.pl to wartość, którą doceniają farmaceuci. Stały rozwój medycyny wymusza na farmaceutach dokształcanie się, a dzięki kursom na PierwszyStół.pl mogą być zawsze na bieżąco i korzystać z bazy różnorodnych tematów, wtedy kiedy chcą i na czym chcą. Platforma jest responsywna na urządzeniach mobilnych.

Narzędzie edukowania personelu

Rozwijanie kompetencji swojego zespołu jest ważne zarówno dla pracodawcy jaki i samych pracowników, którzy czują, że się w nich inwestuje. Kursy zgromadzone na platformie są tak skonstruowane, by stanowić wartość dla osób pracujących za pierwszym stołem. Wiedza jest praktyczna, a specjalny algorytm rozmowy z pacjentem ułatwia jej wykorzystanie w codziennej pracy.

Wiedza produktowa na najwyższym poziomie

Żeby dobrze rekomendować produkty, trzeba je poznać, ale jak to zrobić gdy jedynym źródłem wiedzy jest internet lub broszura przyniesiona przez przedstawiciela? Z pomocą przychodzą tutaj kursy na PierwszyStół.pl, gdzie w jednym miejscu jest zebrana wyczerpująca wiedza, podana w przystępnej formie interaktywnego kursu produktowego.

Dowiedz się, jak zmniejszyć rotację i zatrzymać u siebie farmaceutów!

Zadbaj o swój fachowy personel i dostarcz im tego, czego potrzebują