Chcę zainwestować w swój rozwój zawodowy

Dowiedz się, jak kursy na platformie PierwszyStół.pl pomogą Ci we wzroście kompetencji zawodowych

Jeśli zmagasz się z brakiem czasu na rozwijanie swojej wiedzy, a jednocześnie czujesz, że bez tego nie ma mowy o satysfakcji z zawodu, to abonament na platformie PierwszyStół.pl jest dla Ciebie rozwiązaniem! Wszystkie nasze kursy oparte są o badania naukowe (EBM), a wiedza podana jest w praktyczny sposób, tak byś mógł z niej korzystać od razu. Dzięki możliwości wykonywania kursów na różnych urządzeniach, zawsze znajdziesz na nie wolny moment, a do przerwanego kursu w łatwy sposób wrócisz. Baza kursów została podzielone na ścieżki edukacyjne: Lepsza ekspedycja, Opieka farmaceutyczna, Ziołolecznictwo i receptura, Prawo i zarządzanie apteką oraz Wiedza produktowa.

Abonament na platformie PierwszyStół.pl to:

  1. Oszczędność czasu, potrzebną wiedzę (teorię i praktykę!) masz zgormadzoną w jednym miejscu
  2. Dostęp do kursów z opieki farmaceutycznej, których nie znajdziesz nigdzie indziej
  3. Wzrost satysfakcji z zawodowej, rozwijasz siebie i swoje możliwości

Co mówią nasi użytkownicy o kursach na PierwszyStół.pl?

Polecam w szczególności dla farmaceutów-rodziców, da się zrobić kurs i nawet przyswoić wiedzę przy dwójce rozrabiających przedszkolaków 🙂

Kurs bardzo rzeczowy i praktyczny , u mnie przydatny zwłaszcza że jestem po kontroli WIF.

Wspaniała forma przypomnienia i utrwalenia wiedzy. Szybka i przyjemna.

Spełnił oczekiwania. BARDZO dużo się nauczyłam. Dla początkującego farmaceuty- w końcu jasne wyjaśnienie i pokazanie, że rp.farm. to dobre narzędzie, którego nie trzeba się bać, jeśli potrafi się z niego dobrze skorzystać. Bardzo dobre, obrazowe przykłady- zapamiętują się wręcz same.

Dlaczego warto dołączyć do grona abonentów PierwszyStół.pl?

Nie musisz szukać dalej, potrzebną wiedzę masz zgromadzoną w jednym miejscu

Platforma PierwszyStół.pl to miejsce, gdzie znajduje się regularnie powiększana i aktualizowana baza kursów, poruszająca różne tematy, tak jak różnorodna musi być wiedza farmaceuty. Nie musisz tracić czasu na szukanie informacji na własną rękę. Kursy są zróżnicowane, dzięki czemu wiesz ile zajmie Ci przerobienie danego tematu, a treść jest  skonstruowana tak, by angażować i przekazać zarówno wiedzę teoretyczną jak i jej praktyczne wykorzystanie.

Dostęp do kursów z opieki farmaceutycznej, których nie znajdziesz nigdzie indziej

Lubimy rozmawiać o naszym przygotowaniu do zawodu, 5,5 roku studiowania to długi okres. Jednak czy faktycznie czujemy się gotowi na robienie przeglądów lekowych? Kursy z opieki farmaceutycznej na PierwszyStół.pl dają unikalną możliwość zdobycia niezbędnej wiedzy, która pozwala na bardziej świadomą rozmowę z pacjentem i analizę stosowanych przez niego leków. Wśród kursów znajdziesz także temat interakcji, tych faktycznie istotnych oraz instruktaże jak wykonywać poszczególne usługi opieki farmaceutycznej.

Wzrost satysfakcji z zawodowej, rozwijasz siebie i swoje możliwości

Praca w aptece potrafi być monotonna, a jak wiadomo rutyna jest prostą drogą do wypalenia zawodowego. Co robić aby tego uniknąć? Rozwijać swoje umiejętności! Abonament na platformie PierwszyStół.pl pozwala na zdobywanie nowej wiedzy, która może być wykorzystywana w codziennej pracy. A jeśli pracodawca nie docenia naszej aktywności i chęci rozwoju, to… może czas na zmiany?

Szkoda czasu na przeszukiwanie podręczników i notatek ze studiów, na PierwszyStół.pl zrobiliśmy to za Ciebie.

Dziesiątki kursów w Twoim zasięgu za jedyne 149 zł/rocznie! Dołącz do grona zadowolonych abonentów.