3.0.0

PierwszyStół.pl

Twoje miejsce w sieci, gdzie zdobywasz wartościową wiedzę produktową oraz atrakcyjne nagrody.

Dlaczego warto korzystać z PierwszyStół.pl?

Platforma PierwszyStół.pl dostarcza praktycznej wiedzy, w różnorodnych formatach, dostępnej wtedy kiedy chcesz, z dodatkiem grywalizacji.

praktyczna wiedza

Zdobywaj wiedzę produktową, z której skorzystasz w swojej pracy. Wskazówki, praktyczne porady, czyli treści, których realnie potrzebujesz.

różnorodne formaty treści

Wolisz czytać artykuły, a może obejrzeć wideo z ekspertem? Lub może chcesz sprawdzić się w interaktywnym case study? Na PierwszyStół.pl każdy znajdzie coś dla siebie.

wszystkie informacje w jednym miejscu

Oszczędź swój czas i korzystaj z wiedzy produktowej zebranej w jednym miejscu. Różni producenci, różne produkty, ta sama platforma z wiedzą.

grywalizacja i atrakcyjne nagrody

Zdobywaj pharmacoiny i zbieraj punkty, które możesz wymienić na nagrodę. Każdy ma szansę wygrać, wystarczy głód wiedzy.

kursy

Interaktywne kursy online

case study

Symulacje rozmów z pacjentami

wideo

Wideo z ekspertami, a także reklamy, o których opowiadają Ci pacjenci

konkursy

Pharmacoiny, które możesz wymieniać na nagrody 

Wiedza produktowa
w sieci

Zdobywaj wiedzę, z której skorzystasz w codziennej pracy

Platforma PierwszyStół.pl jest miejscem, gdzie każdy znajdzie swoje odpowiedzi na pytania i wątpliwości dotyczące produktów. Załóż bezpłatne konto i sprawdź.

Załóż bezpłatne konto na PierwszySTół.pl

Wystarczy tylko kilka kliknięć i możesz korzystać z pełnej funkcjonalności platformy PierwszyStół.pl.

equipping
our students to be ready

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Suspendisse eleifend leo eget hendrerit molestie. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

Supporting
our students for the future

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Suspendisse eleifend leo eget hendrerit molestie. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

Częste pytania

Zastanawiasz się nad…. sprawdź, może już odpowiedzieliśmy na Twoje pytanie.

Korzystanie z platformy jest całkowicie bezpłatne. Zarówno rejestracja jak i późniejsze zapoznawanie się z treścią nie posiada żadnych ukrytych kosztów.

Zdobywając wiedzę można także gromadzić pharmacoiny (są to wirtualne monety, które są przyznawane za np. wykonanie kursu online). Po uzbieraniu określonej puli pharmacoinów, można wymienić je na nagrodę. Wśród nagród można znaleźć np. vouchery do Empiku czy SPA.

Właścicielem platformy jest firma 3PG (dawna grupa opieka.farm). Więcej informacji o firmie można znaleźć na stronie: www.3pg.pl.

Jeśli posiadasz już konto na platrofimie PierwszyStół.pl nie musisz się ponownie rejestrować. Wystarczy, że zalogujesz się do swojego konta i możesz zacząć korzystać z platformy.

our alumni

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

"

Kelli STARK

stem student

CEO. startup name